Zdieľať túto stránku

Onkologická liečba prsníka, jazvy po operáciách a deformácia prsníka majú negatívny vplyv na ženu a jej kvalitu života. Je veľa prípadov, kedy je ochorenie natoľko agresívne, že je potrebné vykonať radikálnejší chirurgický zákrok čiastočným, alebo úplným odstránením celého prsníka. Veľa krát som sa osobne stretla s takýmito ženami, porozprávala som sa, a viem, že sú plné strachu, strácajú pocit istoty, ich stratené sebavedomie vplýva na ich partnerský, rodinný i sexuálny život. Veľa z nich sa asocializuje, uzatvorí do seba, a všetky tieto negatívne aspekty sú pre ich telo ďalším stresovým faktorom, ktorý v tele môže vyvolať podnety na ďalšie choroby. Horšia kombinácia, ako je stres spojený konzumáciou liekov asi neexistuje, pretože toto pôsobí na telo maximálne toxicky a bráni to fyzickému i psychickému uzdraveniu.

V prípade, že bol nejakej žene odstránený prsník, alebo len jeho časť a prišla o Areolu-prsný dvorec možno aj s bradavkou, ponúkam jej riešenie. Esteticko.medicínske tetovanie permanentného make-upu prinavráti ženám sebavedomie. Vďaka špeciálnej technike tetovania permanentného make-upu viem vytetovať v 3D efekte novú areolu, čiže prsný dvorec aj s bradavkou, ktorá bude opticky pôsobiť prirodzene a veľmi autenticky. Pracujem aj v prípade, že ste absolvovali aj celkovú mastektómiu-odstráneie prsníka. Na tetovanie používam špeciálne mikropigmenty s vysokou krycou schopnosťou a to v odtieňoch, prirodzenej farby areoly-prsných dvorcov. Dokonca sa permanentný make-up tetuje na nevzhľadné jazvy na prsiach po operáciách, či jazvy okolo prsných dvorcov-areola. Paramedical tatoo je mikropigmentácia, ktorá vie úplne eliminovať jazvy a tie sa stanú takmer neviditeľné.

Esteticko-medicínske tetovanie môže vykonaváť len odborne vyškolený človek s bohatou a dlhoročnou praxou v obore mikropigmentácie. Veľmi dôležité sú tiež vedomosti o pokožke, ktoré musia byť na odbornej úrovni, pretože neodborným tetovaním, môže prísť k ešte väčšiemu poškodeniu pokožky, ako pred jej tetovaním !! Je vhodné, aby človek, ktorý bude vykonávať esteticko-medicínske tetovanie, mal aspoň zdravotnícku školu. Ja som vyštudovala zdravotnícku školu s maturitou, ako farmaceutický laborant, čo je práca s liekmi, ich výroba, distribúcia a výdaj. Moje vzdelanie a skúsenosti s tetovaním permanentného make-upu, plne spĺňajú požiadavky aj pre esteticko-medicínske tetovanie, pretože mám dokonalé odborné znalosti o tele i pokožke. Tetovanie permanentného make-upu vykonávam už 8 rokov

FOTOGALÉRIA